envelopinfo@asea.com.uaphone38 050 526 52 38

ASEA Redox Спрей

Ціна: 100 грн
Кількість:

ASEA окислювально-відновлювальна редокс добавка (спрей)

Об’єм 30мл

купити редокс водуСотні тисяч людей з усього світу вже відчувають переваги поліпшення клітинного здоров'я. ASEA окисно-відновний засіб було створено, щоб зробити позитивні зрушення в біомаркерах сироватки крові протягом 24-годинного періоду, починаючи з перших 30 хвилин. Іншими словами, як тільки ви його вип’єте, він починає працювати і продовжує це робити протягом всього дня.

Оскільки молекули в ASEA окисно-відновному засобі є рідними для організму, вони підсилюють життєву функцію клітин для досягнення оптимального здоров'я і гарного самопочуття і засіб сам по собі є 100% безпечним і нетоксичним.

ASEA окисно-відновний засіб є єдиним у своєму роді і захищений декількома патентами. Ніхто не пропонує те, що робить ASEA.

купить редокс воду redoxПоміркуйте, що це означає:

Інноваційний продукт, який допомагає організму виробляти енергію, активізувати антиоксиданти і працювати так, як треба.

Основний продукт у сфері здоров'я, що позитивно впливає на клітинне здоров'я кожної системи організму, як тільки ви почнете використовувати його.

Цей продукт ви можете отримати тільки одним шляхом: від ASEA.

Чи готові ви випробувати ASEA окисно-відновний засіб? Вам нічого втрачати, ви лише виграєте від цього. Дайте шанс ASEA окисно-відновному засобу вже сьогодні!

Склад:

  • Вода
  • Сіль
  • Активні окисно-відновні молекули

 

Copyright Ⓒ ASEA Україна 2017-2021

Розробка сайту Kaddirect Marketing