envelopinfo@asea.com.uaphone38 050 526 52 38

ASEA VIA Source

Ціна: 2999 грн
Кількість:

Комплекс вітамінів, поживних речовин та мікроелементів.

120 капсул

ASEA VIA Source є добавкою поживних мікроелементів на цілком харчовій основі, яка забезпечує оптимальну підтримку клітинного здоров'я і загального самопочуття. Ця запатентована суміш вітамінів, мінеральних речовин, фітонутрієнтів, органічних суперпродуктів, мікроелементів та ферментів містить запатентований BioAmplify ™ Поглинальний Комплекс ASEA, для того, щоб забезпечити максимальну біодоступність всіх поживних речовин, які знаходяться у VIA Source.

Лінія харчових добавок ASEA VIA розроблена спеціально для роботи в тандемі з ASEA REDOX.

ASEA VIA Source деталі

ASEA VIA Source створено для оптимальної біодоступності. Наші організми асимілюють природні харчові джерела краще, ніж синтетичні джерела, тому що натуральні продукти містять ключові вітаміни поряд з їх кофакторами - іншими поживними речовинами, що природно зустрічаються в їжі і які працюють з кожним вітаміном, щоб збільшити його поглинання. Апельсин, наприклад, містить велику кількість вітаміну С, але також багатий біофлавоноїдами, які допомагають організму вбирати цей вітамін С. Вітаміни в природі не стоять окремо. Вони присутні разом з мікроелементами, фітонутриєнтами та іншими вітамінами у комбінаціях, які організм визначає, як харчування. Всі поживні речовини у VIA Source отримують з натуральних джерел харчування.

Що робить VIA Source таким унікальним?

VIA Source майстерно сформульовано не тільки з широким спектром вітамінів і мінералів, необхідних вашому організму, але й з поживними кофакторами, які підвищують біодоступність. Це робиться за допомогою п'яти методів.

Глікопротеїнова ферментна матриця

Для того, щоб поживні речовини у VIA Source були з натурального джерела, ми використовуємо харчові дріжджі, вирощені в спеціалізованому середовищі з високим вмістом вітамінів і мінералів. Подібно рослині, яка приймає поживні речовини з грунту, коли вона утворює фрукти та овочі, дріжджі беруть ці поживні речовини у міру їх росту, створюючи глікопротеїнову матрицю, яка містить вітаміни та мінерали у формі, яку розпізнає організм. Після цього дріжджі дезактивуються в спеціальному процесі, залишаючи лише біодоступні, легкі до перетравлення вітаміни та мінерали.

Червоні водорості

ASEA прагне вибирати найбільш легко вбираючу форму кожної поживної речовини у VIA Source. Це можна побачити у виборі використання кальцію та магнію з біодоступного, натурального екстракту червоних водоростей та виборі включити натуральні суперпродукти з усього світу, щоб надати VIA Source право називатися унікальним сертифікованим продуктом на натуральній основі.

Комплекс B вітамінів

Екстракти базиліку, лимону та гуави, які, як відомо, мають високий вміст вітамінів групи В, використовуються в природному процесі екстракції ферменту для отримання вітамінів B-комплексу у VIA Source. Ці природні комбінації поживних речовин є наріжним каменем VIA Source. Вони забезпечують будівельні блоки здорових клітин і загального харчування.

Суперпродукти

Суперпродукти є найбільш поживно-щільними фруктами, овочами та рослинами з усього світу. Кожен з сертифікованих органічних суперпродуктів у VIA Source був обраний за своїми масивами концентрованих фітонутрієнтів. Суперпродукти у VIA Source мають високий вміст флавоноїдів та проантоціанідів, що допомагають захистити організм від окисного стресу, індол-3-карбинолу, щоб підтримувати здорову імунну відповідь, і каротиноїди для підтримки здорової серцево-судинної системи.

BioAmplify™ поглинальний комплекс

Для подальшої допомоги в поглинанні поживних речовин VIA Source містить унікальне поєднання ферментів та їх кофакторних мінералів. Цей запатентований комплекс, названий BioAmplify™, показав, що він допомагає організму отримати максимум від поживних речовин.

Переваги

 • Підтримує клітинне здоров'я, загальне харчування та оздоровлення в усьому тілі.
 • Допомагає засвоєнню поживних речовин із запатентованим поглинальним комплексом BioAmplify™.
 • Забезпечує живильні елементи, щоб працювати синергічно з ASEA REDOX.

Ключові особливості

 • Забезпечує живильні елементи, які працюють синергічно з ASEA REDOX.
 • Всі поживні речовини, отримані з натуральних джерел.
 • Включає в себе вітаміни та мінерали в ферменті глікопротеїну, через процес, який перетворює поживні речовини у білкову матрицю через природне бродіння, роблячи вітаміни та мінерали більш стабільними та біодоступними.
 • Включає в себе як макро-, так і сліди морських мінералів з червоних водоростей, унікальне рослинне джерело, яке є більш біодоступне, ніж мінерали, отримані з інших джерел.
 • Містить сертифіковані органічні суперпродукти - комбінацію найбільш поживних речовин - натуральної зелені та ягід - що забезпечують максимальний вміст фітонутрієнтів та зберігає ці поживні речовини за допомогою процесу сушки з низьким рівнем тепла.
 • Містить вітаміни групи В, витягнуті з базиліку, лимону та гуави, які потім природно концентруються за допомогою власного процесу ферментації, який допомагає підтримувати активність та стабільність вітамінів групи В.
 • Містить органічні мікроелементи з старовинного джерела рослин, які не були піддані сучасним методам ведення сільського господарства. Оскільки ці мінерали знаходяться у неповторній формі, вони багаті поживними речовинами, які не зустрічаються в типовій західній дієті.
 • Включає в себе джерела природних фітонутрієнтів, таких як поліфеноли, каротиноїди, індол-3-карбинол, які мають широкий спектр вигод для здоров'я.
 • Включає BioAmplify ™ запатентований поглинальний комплекс ASEA, який забезпечує необхідні компоненти для максимальної біодоступності всіх поживних речовин, виявлених у VIA Source.
 • 100% вегетаріанський.
 • Без ГМО.
 • Не містить глютену.
 • 100% рослинні целюлозні капсули.

Застосування

Рекомендована доза VIA Source - це чотири (4) капсули на добу, в ідеалі, приймати по 2 капсули двічі на день з їжею.

asea via source table

Copyright Ⓒ ASEA Україна 2017-2021

Розробка сайту Kaddirect Marketing