envelopinfo@asea.com.uaphone38 050 526 52 38

Людське тіло та редокс сигнали

Людське тіло постійно працює над збереженням клітинного здоров'я. Це робиться за рахунок збалансування активних молекул, щоб позбутися організму шкідливих компонентів, а також ушкоджень від окислювального стресу і вільних радикалів, які виникають на клітинному рівні. Коли ці активні молекули перебувають у належному балансі, імунна система та процеси зцілення функціонують на їхньому оптимальному рівні.

Щодня з'являються нові дослідження та публікації про цей процес "Редокс Сигналізації", що робить його одним з найбільш швидко зростаючих областей досліджень у науці. ASEA є першою і єдиною стабільною, відмінно збалансованою сумішшю активних редокс сигнальних молекул, що існує за межами тіла, і може бути використана для підтримки належного балансу всередині тіла, для підтримки імунної системи та процесу зцілення.

Читати...

Глутатіон та ASEA - ключ до здоров'я і довголіття

Глутатіон - це тема номер один у найновіших наукових публікаціях - герой понад 80 000 медичних робіт. Він уже давно скинув холестерин і вітаміни, як первинні чинники здоров'я,. Доктор Люк Антуан Монтаньє здобув Нобелівську премію 2008 року за дослідження глутатіону. Що таке глутатіон і чому вчені вважають це ключем до здоров'я та довголіття?

Читати...

Програма лояльності FAST4WARD

Хочеш швидким, простим та веселим способом побудувати свій бізнес і отримати безкоштовні продукти? Значить програма лояльності від ASEA FAST4WARD - ДЛЯ ВАС!

Читати...

Сигналізація Редокс - Як ми отримуємо діабет?

Діабет є підступним, дегенеративним захворюванням, що спричиняє поступову втрату функції органів та кінцівок, що часто призводить до гниття тканин, виразок, ампутації, сліпоти та жалюгідної смерті. Протягом тисяч років історії ця хвороба відносно рідко вражала більше ніж 0,1% населення, наскільки ми знаємо. Однак з кінця 1920-х років поширеність цукрового діабету зросла, в 1958 році в США вона складала майже 1%, і після цього неухильно зростала до 11% у 2014 році. За нинішніх темпів зростання діабет вплине на 50% або більше дітей, які народяться в цьому десятилітті. Але ж як ми отримуємо діабет? Це не інфекція. Це може бути генетичним захворюванням, яке, здається, передається спадково. Однак, генетичні фактори не пояснюють різкого зростання захворювань за останні 50 років (2 покоління). Тому питання залишається відкритим.

Читати...

Що таке окисно-відновні реакції?

Окиснення й відновлення — протилежні хімічні процеси

На уроках хімії ми розглядали реакції окислення, як реакції речовин із киснем з утворенням оксидів. Тобто можна сказати, що окиснення — це процес приєднання речовиною атомів Оксигену (рис. 1, а).

Разом з окисненням у природі відбувається протилежний процес, що супроводжується віддачею речовиною атомів Оксигену. Цей процес називають відновленням. На прикладі реакції відновлення міді (рис. 1, б) стає зрозумілою назва цього процесу: оскільки з чорного купрум(П) оксиду отримали блискучий метал, то було логічно назвати цей процес відновленням металу.

Читати...

Продукція ASEA та печінка, жовчний міхур і підшлункова залоза

Кожен живий організм складається з клітин – структурно-функціональних одиниць всіх живих організмів, для яких характерний власний метаболізм та здатність до самовідтворення.

Наша клітина – це велика кількість багатьох елементів, одним з яких є органела мітохондрія. В одній клітині їх дуже багато. 

Читати...

Рак - це редокс хвороба

Два протилежні підходи до терапії раку

Ми програємо війну з раком, бо орієнтовані на конкретні мутації гена раку, які не працюють, і з поважних причин. Мутації не тільки різноманітні, вони відрізняються між окремими особами та між частинами всередині однієї пухлини, ракові клітини швидко стають стійкими до нових ліків.

Читати...

Редокс сигнальні молекули із зовнішнього джерела. Міф чи реальність?

Можливо, що до того, як ви познайомилися з ASEA, ви ніколи не чули про редокс-сигналізацію - важливий процес, що відбувається у вашому тілі в цей самий момент. Сигналізаційні молекули Redox передають клітинні повідомлення, які допомагають виявляти проблеми всередині клітин, захищають та омолоджують їх, а також забезпечують оптимальне функціонування. Саме так тіло генерує енергію і працює, як треба.

Читати...

Відновлення клітин шкіри: секрет у сироватці

Якщо ви пам'ятаєте життя без мобільних телефонів, або якщо пам'ятаєте, коли вийшли перші серії "Зоряних Воєн", то мабуть вам пора подумати про сироватку для обличчя - навіть якщо ваша шкіра все ще виглядає добре. Ознаки старіння можуть бути ще малопомітними, але ви мабуть хотіли б їх приховати. Хороша новина полягає в тому, що існує простий спосіб це зробити.

Читати...

Щитовидна залоза

Щитовидна залоза створює кілька форм тироксину, який впливає на всі клітини, даючи їм гормон, що утримує їх на одному рівні, - занадто багато тироксину і швидкість обміну речовин стрімко прискорюється, якщо ж тироксину занадто мало, то в результаті ми отримуємо набряк і млявість.

Читати...

Copyright Ⓒ ASEA Україна 2017-2021

Розробка сайту Kaddirect Marketing