envelopinfo@asea.com.uaphone38 050 526 52 38

Глутатіон та ASEA - ключ до здоров'я і довголіття

Глутатіон - це тема номер один у найновіших наукових публікаціях - герой понад 80 000 медичних робіт. Він уже давно скинув холестерин і вітаміни, як первинні чинники здоров'я,. Доктор Люк Антуан Монтаньє здобув Нобелівську премію 2008 року за дослідження глутатіону. Що таке глутатіон і чому вчені вважають це ключем до здоров'я та довголіття?

Донедавна слова "холестерин" і "вітаміни" повторювалися в розмовах про здоров'я. З огляду на останні дослідження, здається, що незабаром ці слова буде змінено у всіх випадках на "глутатіон". За останні п'ять років було опубліковано понад 80 000 медичних документів про глутатіон, як він працює і як він функціонує в організмі, і доктор Лука Антуан Монтаньє, який проводив дослідження глутатіону, отримав в 2008 році Нобелівську премію. Що таке глутатіон і чому він так важливий для здоров'я? Яка його унікальна функція? Чому глутатіон за останні роки привертає увагу найвидатніших розумів у галузі медицини? Чому кожен з нас повинен піклуватися про правильний рівень глутатіону?

Глутатіон - що це таке?
Глутатіон - це трипептид, білок з трьох амінокислот - глютамінова кислота, гліцин і цистеїн. Це відбувається у всіх живих організмах: у рослинних, тваринних та людських клітинах. Кожна клітина тіла відповідає за її виробництво і повинна отримати необхідні компоненти (так звані попередники). Глутатіон має три дуже важливі функції в організмі:

  1. це природний антиоксидант, який нейтралізує дію вільних радикалів і активних форм кисню, запобігає таким чином рак, а також старіння та загибель клітин;
  2. стимулює правильне функціонування імунної системи, збільшуючи виробництво білих кров'яних клітин, і тим самим підтримує імунітет і захищає від хвороб
  3. має детоксикуючий ефект - розбиває токсини, очищає організм від важких металів, відповідає за правильне функціонування печінки.

Тому це безсумнівний чинник, що забезпечує здоров'я і довговічність. Щоб повністю зрозуміти, наскільки важлива його роль, уявіть собі, що станеться, якщо в організмі не буде глютатіону. Без глютатіону клітини будуть піддаватися постійному окисленню та руйнуванню, організм не зможе захистити себе від бактеріальних та вірусних інфекцій, відбудеться зростання ракових клітин, а печінка буде пошкоджена токсинами, що накопичуються в ній. Це дійсно страшний сценарій!

Благотворний вплив глутатіону

Глутатіон є потужним антиоксидантом - найкращою зброєю проти вільних радикалів і активних форм кисню, які впливають на розвиток цивілізаційних хвороб: раку, серцево-судинних захворювань або діабету, а також викликають старіння та загибель клітин. Він не тільки є потужним антиоксидантом, але також визначає ефективну дію інших антиоксидантів (наприклад, вітаміни С і Е, селен, які можуть поставлятися в раціоні). Іншими словами, без глутатіону інші антиоксиданти не працюватимуть!

Глутатіон стимулює імунну систему. На думку доктора Густаво Бонуса, "основним фактором, що визначає активність лімфоцитів (білих кров'яних клітин) в організмі, є наявність глутатіону". Це впливає на збільшення виробництва білих кров'яних клітин, а також визначає їх ефективне функціонування. Імунна система ефективно функціонує лише в організмі, в якому рівень глутатіону високий - такий організм може ефективно виявляти і знищувати бактерії, віруси, чужорідні антигени та ракові клітини, а також запобігати їх розмноженню. Вважається, що глутатіон є живильною речовиною для імунної системи. Це дозволяє ефективно боротися з хворобами та процесом самооздоровлення.

Глутатіон має детоксикуючий ефект, що особливо важливо для сучасних людей, що піддаються впливу забруднення навколишнього середовища, споживають їжу, що виробляється або зберігається хімічними речовинами, або контактують з різними токсинами. Глутатіон розчиняє токсини, які потім можуть виводитися з організму. Він очищає організм від важких металів, гербіцидів, пестицидів, токсичних компонентів тютюнового диму та інших шкідливих речовин, що є факторами раку. Найважливішу роль в очищенні організму від токсинів відіграє печінка, а глутатіон відповідає за її правильне функціонування. Низька концентрація глутатіону в організмі погіршує функцію печінки - по суті, призводить до накопичення токсинів і отруєння організму.

Найвідоміші вчені про глутатіон

Ці три функції глутатіона: антиоксидантна, стимулювання імунної системи та детоксикація взаємопов'язані. Дефіцит глутатіону призводять до серйозних порушень функціонування всього організму та погіршення чи серйозної втрати здоров'я. Чудові властивості глутатіону підтверджені в наукових дослідженнях, проведених самими видатними фахівцями в галузі клітинної імунології та біології. Доктор Люк Антуан Монтаньє, який у 2008 році отримав Нобелівську премію за відкриття ВІЛ, присвятив главу глутатіону в його чудовій книзі «Окислювальний стрес в раку, СНІД та нейродегенеративних захворюваннях». Висновки Монтаньє відповідають результатам інших вчених світового класу: доктор Марк Хіман, Доктор Вулф Дрог. Доктор Дрог в 1984 році виявив, що носії ВІЛ мають аномально низький рівень глутатіону.

Як збільшити рівень глутатіона в організмі?

Глутатіон - хімічна сполука, яка повинна вироблятися в організмі. Вона не доступна в чистому вигляді, вона не може бути просто доповнена, а кількість її зменшується з віком. Зниження рівня глутатіону може бути викликано стресом, неправильним харчуванням (з високим ступенем переробки, що містять консерванти, емульгатори та інші хімічні речовини), забрудненням навколишнього середовища, хворобами і травмами, впливом несприятливого випромінювання.

Редокс молекули ASEA позитивно впливають на процес відновлення клітин та їх функцію, тим самим сприяючи виробленню глютатіону в організмі. Було клінічно доведено, що активна дія окисно-відновних сигнальних молекул ASEA підвищує ефективність супероксиддисмутазів (СОД) та глутатіонів на більш, як 500%.

Тому потрібно розуміти, що ASEA це не просто солена вода, це ключ до здоров’я, молодості та краси. Вживаючи ASEA кожного дня, ви допоможете свому організму боротися з хворобами, виводити токсини та працювати, як треба.