envelopinfo@asea.com.uaphone38 050 526 52 38

Людське тіло та редокс сигнали

Людське тіло постійно працює над збереженням клітинного здоров'я. Це робиться за рахунок збалансування активних молекул, щоб позбутися організму шкідливих компонентів, а також ушкоджень від окислювального стресу і вільних радикалів, які виникають на клітинному рівні. Коли ці активні молекули перебувають у належному балансі, імунна система та процеси зцілення функціонують на їхньому оптимальному рівні.

Щодня з'являються нові дослідження та публікації про цей процес "Редокс Сигналізації", що робить його одним з найбільш швидко зростаючих областей досліджень у науці. ASEA є першою і єдиною стабільною, відмінно збалансованою сумішшю активних редокс сигнальних молекул, що існує за межами тіла, і може бути використана для підтримки належного балансу всередині тіла, для підтримки імунної системи та процесу зцілення.

Що означає редокс сигналізація для вас?

Допомагає збереженню та відновленню здорових тканин і клітин

Коли клітини та тканини пошкоджуються, через повсякденне життя (сонячне світло, токсини, порізи, удари, фізичні вправи, інфекції, радіацію тощо) вони надсилають редокс сигнали з проханням про допомогу. Починається каскад посланців, які швидко поширюються по всьому ураженому району, де вони закликають до дії, щоб почати процес загоєння (перенаправлення кровопостачання, активації природних антиоксидантів, відновлення ДНК, ініціація імунної реакції, запалення, посилення клітинних зв'язків, старт регенерації та ін.). Процес зцілення - це добре організоване зусилля, спрямоване на відновлення пошкоджених клітин або призведення до того, що непошкоджені клітини вмирають і заміняються новими, і, таким чином, відновлюються здорові клітини та тканини.

Збільшення кількості збалансованих носіїв редокс сигналів в клітинах і тканинах просто допомагає зробити це зусилля набагато ефективнішим. Таким чином, вони "змащують колеса", що призводить до того, що клітини ремонтуються та замінюються значно ефективніше. Здорові клітини швидше зможуть захистити себе, імунна система правильно зреагує, канали міжклітинних комунікацій стануть чіткіші та ефективніші. Концепція проста - ці редокс сигнальні носії не змушують систему діяти чи реагувати по-іншому, ніж вони вже це роблять. Вони просто покращують сигнали, які допомагають імунній реакції та процесу зцілення працювати, як слід, і більш ефективніше.

Засіб від старіння

Коли ми старіємо, процес зцілення стає менш ефективним. Клітини і тканини, які були пошкоджені або неефективні, не відновлюються і не замінюються так само ефективно. Поступово ці пошкоджені або неефективні клітини діляться і розмножуються, замінюючи здорову "молоду" тканину і викликаючи спадаючу спіраль, що призводить до старіння та смерті. Клітини та тканини просто вже не настільки ефективні, як вони були, коли виконували свою роботу.

Збільшуючи збалансовану суміш редокс сигнальних посланців, які вже є в нашому організмі, ми впливаємо на захист, відновлення або заміщення механізмів у клітинах та тканинах: пошкоджені клітини можуть швидше відремонтувати себе або вмирають, щоб замінитися здоровими клітинами; здорові клітини краще захищені від інфекцій, токсинів, стресів тощо. По суті, клітини та тканини залишаються молодими та здоровими.

Посилює антиоксидантні щити клітини

Деякі редокс сигнальні молекули використовуються для активації власних антиоксидантів, які захищають здорові клітини від окисного стресу та пошкоджень від вільних радикалів. Ваші клітини вже наповнені цими натуральними антиоксидантами, які стають бар'єрами, що захищають більш чутливі частини клітин, такі, як ДНК в ядрі. Кожну мікросекунду, трильйони та трильйони цих антиоксидантів у всіх клітинах виконують свою роботу, щоб захистити кожну клітину від оксидантів. Окислювачі (оксиданти) також спочатку виробляються, як частина нормального метаболізму цукрів, що забезпечує енергію нашим клітинам. Поки суміш окисно-відновних сигнальних молекул збалансована, антиоксиданти в клітинах і тканинах легко можуть захищати себе від таких окислювачів.

Збільшення кількості збалансованих окисно-відновних сигнальних молекул у клітинах і тканинах допомагає перезаряджати і активовувати натуральні антиоксиданти, які вже є в клітинах, та робить їх набагато ефективнішими. Це посилює природні механізми захисту клітини, природно посилюючи природні антиоксидантні щити, які вже створені саме для того, щоб здорові клітини та тканини могли захищати себе.

Налаштовує канали зв’язку між клітинами

Кожна клітина тіла ПОВИННА мати можливість спілкуватися з сусідніми клітинами для правильної роботи. Існують канали комунікації, які дозволяють посланцям переходити вперед і назад між клітинами. Ці посланці фактично програмують ДНК у клітинах, щоб діяти так, як це необхідно в середовищі, де вони живуть. Виявлення стовбурових клітин, які запрограмовані працювати, як клітини серця або клітини головного мозку або будь-якої тканини, до якої вони відносяться, підкреслює важливість цих каналів зв'язку. Редокс сигнальні носії допомагають переміщати ці посилання від клітини до клітини, а також посилати сигнали усередині і між клітинами.

Збільшення кількості збалансованих окисно-відновних сигнальних молекул робить канали зв'язку клітини більш ефективними. Це особливо важливо, коли тканини повинні реагувати на стреси або подразники (інфекції, токсини, тощо). Важливою є швидка та точна відповідь. Ефективні канали зв'язку підвищують імовірність того, що клітини та імунні системи будуть реагувати так, як вони призначені для цих випадків.

Оптимізує правильну функцію імунної системи

Для того, щоб імунна система могла функціонувати, як треба, між клітинами треба здійснювати безліч сигналів зв'язку, сигналів, що виявляють пошкодження, сигналів, які контролюють кровообіг і контролюють запалення, сигнали, які активовують відповідь імунної системи, і допомагають визначити, коли, де і як атакують імунні клітини (і що вони не атакують). Імунна відповідь є скоординованими зусиллями, які значною мірою залежать від редокс-сигналізації та інших видів сигналізації.

Збільшення кількості збалансованих окисно-відновних сигнальних молекул допомагає зробити сигнальні процеси між клітинами більш ефективними. З більш чітким сигналом, імунна система може працювати з підвищеною ефективністю. Це означає, що імунна система швидше буде виявляти та нападати на загрози, якими вона повинна займатися, і менш імовірно атакувати здорові клітини, яких вона не повинна чіпати. Дія редокс молекул, як правило, нормалізує функцію імунної системи, якщо вона є надмірно активною, це допоможе зменшити її активність, якщо вона недостатньо активна, це сприятиме підвищенню активності. Одним словом, імунна система, як правило, буде працювати на оптимальній ефективності.

Збільшує аеробну продуктивність

Оскільки енергетичні вимоги клітин і тканин під час аеробної активності зростають, кисень та цукор в крові повинні бути здатними переміщатися з легенів і енергоносіїв у м'язові клітини та тканини. Відходи, такі як CO2 та надлишки лактатів, повинні бути перенесені з клітин і тканин назад у кров і виводитись з організму. Ефективність, при якій клітини можуть переносити кисневе паливо та відходи взад і вперед через кров і клітинні мембрани, визначають, як довго організм може підтримувати аеробну активність. Коли киснева та енергетична необхідність м'язових тканин перевищує здатність організму підтримувати адекватну доставку, м'язові клітини та тканини починають спалювати внутрішні енергетичні запаси анаеробно (без використання кисню), відходи (CO2 та лактати) починають створюватися і далі перешкоджати аеробним процесам. Коли внутрішні енергетичні запаси м'язових клітин вичерпуються, більше енергії не можна забезпечити, то діяльність м'язів повністю припиняється.

Збільшення кількості збалансованих окисно-відновних сигнальних молекул в організмі допомагає нормалізувати окисно-відновний потенціал у клітинах і тканинах та навколо них. Збалансований окисно-відновний потенціал в тканинах підвищує ефективність, при якій кисень, паливо та відходи можуть бути перенесені в клітини та тканини, що робить природні аеробні процеси більш ефективними. Якщо аеробні здібності збільшуються, то збільшується також природна тривалість часу, протягом якої аеробна активність може підтримуватись при підвищених енергетичних потребах. Час, необхідний для відновлення звичайного аеробного балансу після інтенсивного анаеробного зусилля, також скорочується.

Що таке редокс сигнальні молекули?

Активні форми кисню (ROS) та зменшені (відновлені) форми (RS)

Наші клітини буквально наповнені і оточені солоною водою, яка стає головною сировиною для створення простих окисно-відновних сигнальних молекул. Прості молекули редокс-сигналізації - це прості молекули, утворені внаслідок перестановок атомів у воді (Н20) солі (NaCl) та азоту (N2), найбільш рясних молекул життя. Кілька прикладів простих редокс-сигнальних молекул - це гідрогенсуперпероксид (HO2), перекис водню (H2O2), хлорорганічна кислота (HOCl) та оксид азоту (NO), та ще багато інших. Сигнальні молекули редокс можуть поділятися на дві класифікації: активні форми кисню (АФК) і зменшені (відновлені) форми (ЗФ). В ізоляції, більшість індивідуальних окисно-відновних сигнальних молекул є сильно токсичними, реакційними та нестабільними. Однак у всіх формах життя на планеті Земля клітини навчилися виробляти стійкі, нетоксичні суміші АФК та ЗФ, які відіграють фундаментальну роль всередині та за межами клітин.

Прекрасно рН збалансована (7.35) суміш

В нашій крові, клітинах і тканинах, існують ідеально збалансовані, стійкі, безпечні суміші окисно-відновних сигнальних молекул. Виявляється, такі суміші мають близький до нейтрального рН (7.35), тобто середній рН крові та рідин ретельно підтримується в наших тілах. Слід зазначити, що такі стійкі та збалансовані суміші окисно-відновних сигнальних молекул НЕ МОЖУТЬ бути утворені шляхом простого перемішування окремих компонентів (які будуть токсичними та незбалансованими), нетоксичні окисно-відновні сигнальні комплекси формуються електрохімічно та ферментативно за допомогою складних реакцій всередині клітин і тканин. Досконало збалансовані комплексні суміші АФК і ЗФ редокс-сигнальних сумішей в організмі, природно мають близький до нейтрального рН і нейтральний окисно-відновний потенціал може збалансувати хімічну рівновагу у міру необхідності залежно від хімічного середовища, в якому вони знаходяться. Це краса редокс-сигналізаторів, вони скрізь і беруть участь у всіх процесах життя.

Види, що містять хлор

Деякі окисно-відновні сигнальні комплекси в нашому організмі містять хлор. Це не той вид хлору, як незбалансовані сирі форми молекулярного хлору та відбілювачі (Cl2, NaOCl), які використовуються для дезінфекції басейнів та водопостачання. Такі незбалансовані форми хлору дуже подразливі і токсичні, хоча і досі дозволяються. Фактично, певні незбалансовані суміші є основною зброєю для імунної системи і є дуже ефективними проти мікробів. Прекрасно збалансовані окисно-відновні сигнальні суміші, навпаки, мають нульову токсичність, не подразнюють, не заспокоюють і безпечні для всіх тканин в організмі, включаючи очі. Ці збалансовані суміші окисно-відновних сигнальних молекул вже існують у великих концентраціях у всіх тканинах і рідинах в організмі, і вони легко обробляються всіма тканинами. Секрет у балансі.

Виробляються мітохондріями

Первинним джерелом окисно-відновних сигнальних молеку у живих клітинах є мітохондрії. Мітохондрії живуть всередині клітин і виробляють 95% всієї енергії (АТФ), що використовується в організмі. У кожній клітині є від 10 до 5000 мітохондрій. У сукупності ці органели містять більше половини сухої ваги тіла. Оскільки мітохондрії метаболізують прості цукри з їжі, яку ми їмо, у клітинне паливо АТФ, вони також виробляють велику кількість АФК та ЗФ, які швидко змішуються, стабілізуються та збалансовуються ферментативною дією всередині клітин, утворюючи збалансовані окисно-відновні сигнальні комплекси та суміші. Ці збалансовані окисно-відновні сигнальні суміші плавають навколо клітини і легко нейтралізуються антиоксидантними бар'єрами, які розміщуються в стратегічних областях в клітини, щоб захистити чутливі структури від потенційного пошкодження, наприклад, ДНК. Поки ці окисно-відновні сигнальні суміші знаходяться в рівновазі, антиоксидантні бар'єри легко знешкоджують їх, повертаючи їх назад у солону воду та кисень. Такі окисно-відновні сигнальні молекули служать сигнальними посланцями і носіями у всіх клітинах і тканинах тіла.

Джерело: Natural news blogs

Copyright Ⓒ ASEA Україна 2017-2021

Розробка сайту Kaddirect Marketing