envelopinfo@asea.com.uaphone38 050 526 52 38

Що таке окисно-відновні молекули і як вони діють

Як відомо із шкільного курсу анатомії, наш організм складається з приблизно 75 трильйонів клітин. Для того, щоб розпочати будь-який життєво-важливий процес, клітинам потрібно виробити енергію. Для цього служить органела – мітохондрія.

Мітохондрія – це свого роду енергетична станція кожної клітини. В процесі перетворення поживних речовин в енергію АТФ, утворюються окисно-відновні сигнальні молекули редокс. Раніше вважалося, що ці молекули є побічним продуктом діяльності мітохондрії, але після більш, як 7,5 тисяч досліджень стало відомо, що ці молекули є у кожній системі організму і відповідають за здоров’я та регенерацію клітин. Правильний окисно-відновний баланс сприяє нормальному функціонуванню мітохондрій і клітин загалом. Чим більше редокс молекул в нашому організмі – тим краще вони працюють та відновлюються.

АСЕА – це єдине зовнішнє джерело редокс молекул для відновлення окисно-відновного балансу в організмі.

Сигнальні молекули редокс природньо створюються всередині кожної клітини тіла, щоб зберегти функціонування клітин. З часом клітинна функція зменшується і найбільший орган людини – шкіра, виявляє вік людини, екологічні обставини і т.д. Це призводить до зниження еластичності, текстури та вологості. Тобто з віком і через стреси, навколишнє середовище, продукти харчування, в клітинах виробляється все менше окисно-відновних молекул, що веде до дисбалансу редокс функції і як результат, ми помічаємо ефект старіння. Зазвичай клітини відновлюються протягом 28 днів, але з віком цей процес займає більше часу.

Наше здоров’я, життєві сили та енергія залежать від функціонування клітин. А функція клітин залежить від редокс сигналів – повідомлень клітин, які допомагають захистити, омолодити та відновити клітини.

Раніше вважалось, що окисно-відновні молекули не можливо створити та стабілізувати за межами людського тіла. Але два десятиліття досліджень та мільйони доларів дали результат. Вперше за багато років групі вчених компанії ASEA на чолі з медиками та атомним фізиком вдалося створити та стабілізувати редокс молекули за межами тіла. Це точно такі ж молекули, як і в нашому тілі, в наших здорових клітинах.

І ось на основі всіх цих досліджень ми отримали продукти, які містять редокс молекули. Продукти, які діють, як з середини (напій ASEA), так і ззовні (гель RENU28). Напій АСЕА збільшує кількість антиоксидантів, активно бореться з вірусами, грибками, бактеріями і паразитами, відновлює кислотно-лужний баланс, має анти-запальну дію, підвищує енергію АТФ на 30%, окисляє кров для покращення гемоглобіну, поправляє нервову систему і так дальше.

Коли ми збільшуємо кількість редокс молекул, які є так важливими для нашого організму, ми допомагаємо нашим клітинам функціонувати першопочатково, тобто так, як в ті часи коли ми були молодші віком. І ми будемо почуватися фізично молодшими, здоровішими, як з середини, так і ззовні. На сьогоднішній день продукти АСЕА є найбільш ефективними анти-віковими продуктами на ринку, тому що це єдині продукти в світі, які основані на силі окисно-відновних редокс молекул.

Copyright Ⓒ ASEA Україна 2017-2021

Розробка сайту Kaddirect Marketing